Hikayemiz

VERGO ENERJİ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 2015 yılında Kemalpaşa Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi’nde, 6.000m² kapalı 10.000m²  açık toplam 16.000 m²  alana sahip fabrikasında faaliyet göstermeye başlayıp, 150’den fazla çalışanı ile devam etmektedir. Son teknoloji makine parkı ile modern solar panel taşıyıcı konstrüksiyon sistemleri dizayn etmektedir.

VERGO, tamamen solar panel taşıyıcı konstrüksiyon sistemleri üretimine odaklı olup müşterilerin talepleri doğrultusunda dizayn, projelendirme, üretim ve sahada montaj hizmetleri sunmaktadır. Ürün maliyetlerini optimum olarak hesaplayarak, gerekli katma değeri daima müşterilerinin avantajına uygun olarak belirlemektedir. Bu sayede VERGO sürdürülebilir, verimli ve maliyeti düşüren projelere imza atmaktadır.

VERGO Enerji Sistemleri, konusunda uzman profesyonel ekibi, çok yönlülüğü, modern ve robotik makine parkı, üretimdeki çeşitliliği sayesinde, en karmaşık ve kompleks isteklerinize cevap verebilmekte olan ve aylık 5.000 tonluk üretim kapasitesi ile solar panel taşıyıcı sistemleri üreten lider firmalar arasındadır.